سلام ، به سایت ردیاب ورکار خوش آمدید.

تهران : خیابان ولیعصر - پایین تر از پل پارک وی - خیابان تورج - پلاک 25

درباره ما - ردیاب ورکار | ماشینم کجاست؟ | ردیاب خودرو ، ردیاب آهنربایی

ردیاب ماهواره ای ورکار

ردیاب ماهواره ای ورکار از سال 1390 با هدف فعالیت در عرضه ردیاب و سیستم کنترل و مدیریت ناوگان شروع بکار نموده و در اولین گام اقدام به راه اندازی و تجهیز ادارات و سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی به سیستم مدیریت ناوگان نموده که در این گام با توجه به خدمات ارائه شده و پشتیبانی ها داده شده به موفقیت های دست یافتیم. در دومین گام از سال 1393 پس از تحقیق و توسعه در بازار خودروهای شخصی اقدام به بازارسنجی و بازاریابی در خصوص ارائه این دستگاه ها در بازار خودروهای شخصی و به منظور ضد سرقت نمودن خودرو های شخصی نموده که با توجه به سابقه های گذشته در این گام نیز موفق بوده و در نوسانات بازار سعی نمودیم بهترین خدمات و پشتیبانی ها را ارائه نماییم.

حال این شرکت در 7مین سال فعالیت خود اهداف جدیدی را در سر می پروراند که با توجه به نام گذاری سال جدید به سال حمایت از کالای ایرانی تحقیق و توسعه کالای ردیاب ایرانی با کیفیت در خور هموطنانمان را در برنامه ی اهداف خود قرار داده ایم.

طراحی و تولید یک کالای بادوام و با کیفیت ایرانی می تواند اعتماد مردم ایران به کالاهای ساخت داخل را افزایش داده و از خروج ارز به خارج از کشور جلوگیری نموده و ضمن پیشرفت اقتصادی زمینه کارآفرینی و ایجاد شغل برای هموطنانمان را فراهم آورد.

افتخار ما این است که همواره جلب رضایت مشتریان را بر درآمد ها مادی برتری داده و سعی نمودیم در وهله ی اول درآمد معنوی خود را از طریق جلب اعتماد و رضایت مشتریانمان افزایش دهیم. ارائه سبد محصول شامل انواع ردیاب خودرو، ردیاب شخصی ، ردیاب آهنربایی ، ردیاب موتورسیکلت ، ردیاب دوچرخه ، ردیاب موبایل ، ردیاب حیوانات و … منجر گردیده بتوانیم نظر اقشار مختلف مردم نیازمند به این فناوری را جلب نموده و سعی نماییم به سمت بهتر شدن قدم برداریم. بنابراین با بازاریابی و بازارسنجی و بررسی های سختگیرانه در انتخاب محصول سعی نموده ایم بهترین ردیاب و در عین حال ارزانترین ردیاب و کوچکترین ردیاب را برای فروش فراهم آوردیم.

جلب رضایت مشتریان با ارائه سرعت در خدمات و ایجاد امنیت خاطر برای مشتریان از اهداف عالیه ی ما بوده و در این راه استوار نخواهیم بود مگر با همراهی و یاری شما مردم غیور ایران زمین