حدیث هفته: دوست هر كس عقل او و دشمنش جهل اوست. امام رضا (ع)

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل Teltonika FMB920 یک دستگاه ردیاب مناسب با کیفیت عالی و قابل نصب بر روی انواع خودرو سواری و باری و کامیون و تریلی و خاور و موتورسیکلت می باشد. این دستگاه یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد. این ردیاب دارای خروجی و ورود یهای متنوع برای استفاده های مختلف بوده و دارای باتری داخلی نیز می باشد.

این ردیاب خودرو دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و خاموش کن خودرو می باشد. این دستگاه ساخت کارخانه تلتونیکا یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت متوسط برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب Teltonaki FMB920 یک دستگاه ردیاب خودرو و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل Coban GPS303F یک دستگاه ردیاب مناسب با کیفیت عالی و قابل نصب بر روی انواع خودرو سواری و باری و کامیون و تریلی و خاور و موتورسیکلت می باشد. این دستگاه که دارای آنت های داخلی می باشد یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی نیز برخوردار است.

این ردیاب خودرو دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و خاموش کن خودرو و شنود بوده و در کنار این موارد دارای سیستم امنیتی درب های می باشد که با فعال کردن آن از طریق پیامک و یا نرم افزار موبایل می توان در صورت باز شدن درب خودرو از طریق دریافت هشدار و پیامک از این امر مطلع گردید. این دستگاه ساخت کارخانه کوبان یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت بالا برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب  Coban GPS303F  یک دستگاه ردیاب خودرو و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل دی ان او DNO V3 یک دستگاه ردیاب با آنتن داخلی و نصب آسان می باشد که با نصب آن بر روی خودرو و موتورسیکلت و هر وسیله نقلیه دیگر می توان به سادگی آن را ردیابی نمود. 

این دستگاه ردیاب مناسب استفاده برروی انواع خودرو سواری و باری می باشد و می توان آن را روی انواع خودرو ، موتورسیکلت ، ماشین ، کامیون ، خاور ، تریلی و هر وسیله نقلیه دیگر دارای باتری نصب نمود. این دستگاه دارای آنتن داخلی بوده که می توان بسادگی آن را در قسمت های مختلف خودرو نصب نمود و امکانات محتلف مانند موقعیت لحظه را برای مالک به ارمغان می آورد. این دستگاه تحت لیسانس شرکت آمریکایی دایورس نت آپشن بوده کالیفرنیا بوده و از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد و نسبت قیمت به کیفیت آن متوسط می باشد.

دستگاه ردیاب DNO V3 یک دستگاه ردیاب خودرو و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب ها قرار میگیرد.