حدیث هفته: دوست هر كس عقل او و دشمنش جهل اوست. امام رضا (ع)

 دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل دی ان او DNO SK110 یک دستگاه ردیاب شخصی و مناسب استفاده برای کودکان و سالمندان و بازاریاب می باشد که دارای آنتن داخلی و باتری قوی و کیفیت مناسب می باشد.

این دستگاه ردیاب را می توان همراه کودک و یا سالمند و بازاریاب قرار داده و در ددو حالت ردیابی آنلاین و ردیابی آفلاین از آن استفاده نمود. این دستگاه دارای شنود نیز می باشد و میتوان هشدارهای متفاوتی همچون محدوده و سرعت و .. را نیز برای آن تعریف نمود. این دستگاه تحت لیسانس شرکت آمریکایی دایورس نت آپشن بوده کالیفرنیا بوده و از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد و نسبت قیمت به کیفیت آن متوسط می باشد.

دستگاه ردیاب DNO SK110 یک دستگاه ردیاب شخصی و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل Coban GPS102B یک دستگاه ردیاب مناسب با کیفیت عالی و مناسب استفاده برای کودکان و سالمندان و بازاریاب می باشد که با کیفیت مناسب و ابعاد کوچک خود مناسب استفاده در موارد متعدد و مختلف می باشد.

این ردیاب شخصی دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و شنود بوده و دارای باتری داخلی قوی می باشد که می توان با هر 2 ساعت شارژ برای مدت 24 ساعت بصورت ردیابی آنلاین و برای مدت 5 روز ردیابی آفلاین از آن بهره برد. این دستگاه ساخت کارخانه نی کی استار یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت متوسط برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب Coban GPS102B یک دستگاه ردیاب شخصی و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب و کوچکترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل TKStar LK109 یک دستگاه ردیاب مناسب با کیفیت عالی و مناسب استفاده برای کودکان و سالمندان و بازاریاب می باشد که با کیفیت مناسب و ابعاد کوچک خود مناسب استفاده در موارد متعدد و مختلف می باشد.

این ردیاب شخصی دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و شنود بوده و دارای باتری داخلی قوی می باشد که می توان با هر 2 ساعت شارژ برای مدت 48 ساعت بصورت ردیابی آنلاین و برای مدت 7 روز ردیابی آفلاین از آن بهره برد. این دستگاه ساخت کارخانه نی کی استار یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت متوسط برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب TKStar LK109 یک دستگاه ردیاب شخصی و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب و کوچکترین ردیاب ها قرار میگیرد.