حدیث هفته: دوست هر كس عقل او و دشمنش جهل اوست. امام رضا (ع)

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل Teltonika یک دستگاه ردیاب مناسب با کیفیت عالی و قابل نصب بر روی انواع خودرو سواری و باری و کامیون و تریلی و خاور و موتورسیکلت می باشد. این دستگاه یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد. این ردیاب دارای خروجی و ورود یهای متنوع برای استفاده های مختلف می باشد.

این ردیاب خودرو دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و خاموش کن خودرو و شنود بوده و یکی از کامل ترین دستگاه های تولیدی مجموعه می باشد. این دستگاه ساخت کارخانه تلتونیکا یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت متوسط برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب Teltonika FM5300 یک دستگاه ردیاب خودرو و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل Meitrack MVT380 یک دستگاه ردیاب مناسب با کیفیت عالی و قابل نصب بر روی انواع خودرو سواری و باری و کامیون و تریلی و خاور و موتورسیکلت می باشد. این دستگاه یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد.

این ردیاب خودرو دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و خاموش کن خودرو و شنود بوده و دارای باتری داخلی  امکانات کاربردی متعدد می باشد. این دستگاه ساخت کارخانه میترک یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت متوسط برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب Meitrack MVT380 یک دستگاه ردیاب خودرو و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل Coban GPS103A یک دستگاه ردیاب مناسب با کیفیت عالی و قابل نصب بر روی انواع خودرو سواری و باری و کامیون و تریلی و خاور و موتورسیکلت می باشد. این دستگاه یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد.

این ردیاب خودرو دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و خاموش کن خودرو و شنود بوده و در کنار این موارد دارای سیستم امنیتی درب های می باشد که با فعال کردن آن از طریق پیامک و یا نرم افزار موبایل می توان در صورت باز شدن درب خودرو از طریق دریافت هشدار و پیامک از این امر مطلع گردید. این دستگاه ساخت کارخانه کوبان یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت بالا برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب Coban GPS103A یک دستگاه ردیاب خودرو و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب ها قرار میگیرد.

 

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل Teltonika FM1100 یک دستگاه ردیاب مناسب با کیفیت عالی و قابل نصب بر روی انواع خودرو سواری و باری و کامیون و تریلی و خاور و موتورسیکلت می باشد. این دستگاه یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد. این ردیاب دارای خروجی و ورود یهای متنوع برای استفاده های مختلف می باشد.

این ردیاب خودرو دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و خاموش کن خودرو بوده ولی از باتری داخلی برخوردار نمی باشد. این دستگاه ساخت کارخانه تلتونیکا یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت متوسط برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب Teltonaki FM1100 یک دستگاه ردیاب خودرو و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل Coban GPS103B یک دستگاه ردیاب مناسب با کیفیت عالی و قابل نصب بر روی انواع خودرو سواری و باری و کامیون و تریلی و خاور و موتورسیکلت می باشد. این دستگاه که دارای آنتن های داخلی می باشد یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد. این ردیاب علاوه بر امکانات ردیاب معمولی یک دزدگیر نیز می باشد. دزدگیر سیمکارتی دارای امکان باز و بست درب خودرو از طریق ریموت و پیامک و نرم افزار موبایل می باشد.

این ردیاب خودرو دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و خاموش کن خودرو و شنود بوده و در کنار این موارد یک دزدگیر نیز بوده و در صورت باز شدن درب خودرو از طریق دریافت هشدار و پیامک و بلندگو آژیر از این امر مطلع گردید. این دستگاه ساخت کارخانه کوبان یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت بالا برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب Coban GPS303G یک دستگاه ردیاب خودرو و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل دی ان او DNO V3 یک دستگاه ردیاب با آنتن داخلی و نصب آسان می باشد که با نصب آن بر روی خودرو و موتورسیکلت و هر وسیله نقلیه دیگر می توان به سادگی آن را ردیابی نمود. 

این دستگاه ردیاب مناسب استفاده برروی انواع خودرو سواری و باری می باشد و می توان آن را روی انواع خودرو ، موتورسیکلت ، ماشین ، کامیون ، خاور ، تریلی و هر وسیله نقلیه دیگر دارای باتری نصب نمود. این دستگاه دارای آنتن داخلی بوده که می توان بسادگی آن را در قسمت های مختلف خودرو نصب نمود و امکانات محتلف مانند موقعیت لحظه را برای مالک به ارمغان می آورد. این دستگاه تحت لیسانس شرکت آمریکایی دایورس نت آپشن بوده کالیفرنیا بوده و از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد و نسبت قیمت به کیفیت آن متوسط می باشد.

دستگاه ردیاب DNO V3 یک دستگاه ردیاب خودرو و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل دی ان او DNO V4 یک دستگاه ردیاب مناسب برای نصب بر روی انواع خودرو و موتورسیکلت و ماشین سواری و باری می باشد.

این دستگاه ردیاب یکی از قدیمی ترین دستگاه های ردیاب موجود در بازار ایران بوده که دارای کیفیت مناسب با امکاناتی همچون مکالمه دوطرفه و باتری داخلی می باشد. این دستگاه تحت لیسانس شرکت آمریکایی دایورس نت آپشن بوده کالیفرنیا بوده و از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد و نسبت قیمت به کیفیت آن ضعیف می باشد.

دستگاه ردیاب DNO V4 یک دستگاه ردیاب خودرو و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل Coban GPS303F یک دستگاه ردیاب مناسب با کیفیت عالی و قابل نصب بر روی انواع خودرو سواری و باری و کامیون و تریلی و خاور و موتورسیکلت می باشد. این دستگاه که دارای آنت های داخلی می باشد یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی نیز برخوردار است.

این ردیاب خودرو دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و خاموش کن خودرو و شنود بوده و در کنار این موارد دارای سیستم امنیتی درب های می باشد که با فعال کردن آن از طریق پیامک و یا نرم افزار موبایل می توان در صورت باز شدن درب خودرو از طریق دریافت هشدار و پیامک از این امر مطلع گردید. این دستگاه ساخت کارخانه کوبان یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت بالا برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب  Coban GPS303F  یک دستگاه ردیاب خودرو و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل Teltonika FMA202 یک دستگاه ردیاب مناسب با کیفیت عالی و قابل نصب بر روی انواع خودرو سواری و باری و کامیون و تریلی و خاور و موتورسیکلت می باشد. این دستگاه یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد. این ردیاب دارای خروجی و ورود یهای متنوع برای استفاده های مختلف بوده و دارای باتری داخلی نیز می باشد. باز و بسته کردن درب ، استارت خودرو از راه دور ، خاموش کردن خودرو ، بررسی وضعیت موتور و انواع هشدارهای پیامکی از امکانات این ردیاب می باشد.

این ردیاب خودرو دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و خاموش کن خودرو می باشد. این دستگاه ساخت کارخانه تلتونیکا یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت متوسط برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب Teltonaki FMA202 یک دستگاه ردیاب خودرو و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده بهترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل Coban GPS108 یک دستگاه ردیاب آهنربایی مناسب با کیفیت عالی و قابل نصب بر روی انواع خودرو سواری و باری و کامیون و تریلی و خاور و موتورسیکلت و کانتینر می باشد. این دستگاه یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد.

این ردیاب آهنربایی دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و شنود می باشد. این دستگاه ساخت کارخانه کوبان یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت بالا برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب Coban GPS108 یک دستگاه ردیاب آهنربایی و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده بهترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل Coban GPS103B یک دستگاه ردیاب مناسب با کیفیت عالی و قابل نصب بر روی انواع خودرو سواری و باری و کامیون و تریلی و خاور و موتورسیکلت می باشد. این دستگاه یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد. این ردیاب علاوه بر امکانات ردیاب معمولی یک دزدگیر نیز می باشد. دزدگیر سیمکارتی دارای امکان باز و بست درب خودرو از طریق ریموت و پیامک و نرم افزار موبایل می باشد.

این ردیاب خودرو دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و خاموش کن خودرو و شنود بوده و در کنار این موارد یک دزدگیر نیز بوده و در صورت باز شدن درب خودرو از طریق دریافت هشدار و پیامک و بلندگو آژیر از این امر مطلع گردید. این دستگاه ساخت کارخانه کوبان یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت بالا برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب Coban GPS103B یک دستگاه ردیاب خودرو و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل Coban GPS104 یک دستگاه ردیاب آهنربایی مناسب با کیفیت عالی و قابل نصب بر روی انواع خودرو سواری و باری و کامیون و تریلی و خاور و موتورسیکلت می باشد. این دستگاه یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد.

این ردیاب خودرو آهنربایی دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و خاموش کن خودرو و شنود می باشد. این دستگاه ساخت کارخانه کوبان یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت بالا برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب Coban GPS104 یک دستگاه ردیاب خودرو و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده بهترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل Teltonika FMB920 یک دستگاه ردیاب مناسب با کیفیت عالی و قابل نصب بر روی انواع خودرو سواری و باری و کامیون و تریلی و خاور و موتورسیکلت می باشد. این دستگاه یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد. این ردیاب دارای خروجی و ورود یهای متنوع برای استفاده های مختلف بوده و دارای باتری داخلی نیز می باشد.

این ردیاب خودرو دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و خاموش کن خودرو می باشد. این دستگاه ساخت کارخانه تلتونیکا یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت متوسط برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب Teltonaki FMB920 یک دستگاه ردیاب خودرو و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب ها قرار میگیرد.