حدیث هفته: دوست هر كس عقل او و دشمنش جهل اوست. امام رضا (ع)

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل Coban GPS104 یک دستگاه ردیاب آهنربایی مناسب با کیفیت عالی و قابل نصب بر روی انواع خودرو سواری و باری و کامیون و تریلی و خاور و موتورسیکلت می باشد. این دستگاه یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد.

این ردیاب خودرو آهنربایی دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و خاموش کن خودرو و شنود می باشد. این دستگاه ساخت کارخانه کوبان یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت بالا برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب Coban GPS104 یک دستگاه ردیاب خودرو و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده بهترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل تی کی استار TKStar TK905 Magnet یک دستگاه ردیاب آهنربایی و پرتابل می باشد که با اتصال آن به هر خودرو و موتورسیکلت و شیء فلزی می توان به سادگی آن را ردیابی نمود. 

این دستگاه ردیاب مناسب استفاده برای مواقعی می باشد که امکان نصب بصورت دائم روی خودرو مهیا نبوده و می توان در کمترین زمان ممکن آن را به هر قسمت فلزی متصل کرده و اقدام به ردیابی آن نمایید. این دستگاه با آهنربای قوی و باتری با شارژدهی بالا می تواند ضمن اتصال قوی به بدنه خودرو و ماشین برای مدت طولانی شما را از برداشتن و شارژ آن رهایی بخشد. برای شارژ آن نیز کافیست دستگاه را از خودرو جدا نموده و با شارژر همراه دستگاه اقدام به شارژ آن نموده و پس از پر شدن مجددا دستگاه را در محل خود نصب نمایید. این دستگاه را علاوه بر خودرو میتوان به هر بدنه فلزی دیگر مانند گاوصندوق نیز متصل نمود و از سرقت آن جلوگیری نموده و در مواقع لزوم کنترل کرد. دیگر استفاده این دستگاه برای نصب بر روی کانتینر حمل کالا بوده که به دلیل نبود برق در قسمت کانتینر می تواند امنیت سرمایه ی شما را تضمین نماید. این دستگاه تحت لیسانس شرکت آمریکایی دایورس نت آپشن بوده کالیفرنیا بوده و از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد و نسبت قیمت به کیفیت آن متوسط می باشد.

دستگاه ردیاب TKStar TK905 Magnet یک دستگاه ردیاب آهنربایی و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده بهترین ردیاب و ارزانترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل Coban GPS108 یک دستگاه ردیاب آهنربایی مناسب با کیفیت عالی و قابل نصب بر روی انواع خودرو سواری و باری و کامیون و تریلی و خاور و موتورسیکلت و کانتینر می باشد. این دستگاه یکی از بهترین ردیاب های موجود در بازار ایران می باشد که از کیفیت مرغوبی برخوردار می باشد.

این ردیاب آهنربایی دارای امکانات متعدد همچون مشاهده موقعیت لحظه ای و شنود می باشد. این دستگاه ساخت کارخانه کوبان یکی از معروف ترین کارخانه های تولید ردیاب بوده و از نسبت کیفیت به قیمت بالا برخوردار می باشد.

دستگاه ردیاب Coban GPS108 یک دستگاه ردیاب آهنربایی و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده بهترین ردیاب ها قرار میگیرد.

دستگاه ردیاب ماهواره ای ورکار مدل دی ان او DNO V8-Magnet یک دستگاه ردیاب آهنربایی و پرتابل می باشد که با اتصال آن به هر خودرو و موتورسیکلت و شیء فلزی می توان به سادگی آن را ردیابی نمود. 

این دستگاه ردیاب مناسب استفاده برای مواقعی می باشد که امکان نصب بصورت دائم روی خودرو مهیا نبوده و می توان در کمترین زمان ممکن آن را به هر قسمت فلزی متصل کرده و اقدام به ردیابی آن نمایید. این دستگاه با آهنربای قوی و باتری با شارژدهی بالا می تواند ضمن اتصال قوی به بدنه خودرو و ماشین برای مدت طولانی شما را از برداشتن و شارژ آن رهایی بخشد. برای شارژ آن نیز کافیست دستگاه را از خودرو جدا نموده و با شارژر همراه دستگاه اقدام به شارژ آن نموده و پس از پر شدن مجددا دستگاه را در محل خود نصب نمایید. این دستگاه را علاوه بر خودرو میتوان به هر بدنه فلزی دیگر مانند گاوصندوق نیز متصل نمود و از سرقت آن جلوگیری نموده و در مواقع لزوم کنترل کرد. دیگر استفاده این دستگاه برای نصب بر روی کانتینر حمل کالا بوده که به دلیل نبود برق در قسمت کانتینر می تواند امنیت سرمایه ی شما را تضمین نماید. این دستگاه تحت لیسانس شرکت آمریکایی دایورس نت آپشن بوده کالیفرنیا بوده و از کیفیت مناسبی برخوردار می باشد و نسبت قیمت به کیفیت آن متوسط می باشد.

دستگاه ردیاب DNO V8-Magnet یک دستگاه ردیاب آهنربایی و یکی از بهترین ردیاب های موجود می باشد که در رده ارزانترین ردیاب ها قرار میگیرد.